KWALIFIKACJE
Classic 5o GP + Freetech


poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub okrążeń Najlepszy czas okr. w okr. Różnica Odstęp Klasa
1 30 FICK Robin 5 2:03.937 4 - - Freetech
2 73 WOBBEN Roland 7 2:07.167 5 +3.230 +3.230 Freetech
3 55 TIBER Henri 6 2:08.618 2 +4.681 +1.451 Freetech
4 63 BINEMAN Herman 5 2:08.619 1 +4.682 +0.001 Freetech
5 41 SWAN Edwin 9 2:08.912 8 +4.975 +0.293 Freetech
6 19 HEYKOOP Willem KNMV 8 2:09.486 7 +5.549 +0.574 50GP
7 29 WOBBEN Martijn 7 2:11.875 3 +7.938 +2.389 Freetech
8 6 JAAP Grot KNMV 8 2:12.057 7 +8.120 +0.182 50GP
9 88 RATERNIK Barie 7 2:12.221 3 +8.284 +0.164 Freetech
10 2 TOERSEN Aall 6 2:12.458 5 +8.521 +0.237 50GP
11 34 SMIT Bert KNMV 2 2:13.016 2 +9.079 +0.558 50GP
12 8 STEHOUWER Mattijn 7 2:15.411 4 +11.474 +2.395 50GP
13 89 SCHUR Erik KNMV 8 2:15.475 6 +11.538 +0.064 50GP
14 31 SJAAK Tepper KNMV 3 2:22.947 2 +19.010 +7.472 50GP
15 7 SCHAUN Ralf D DSMB 1 2:27.880 1 +23.943 +4.933 50GP
16 44 NIEBORG Heero NL 7 2:31.097 6 +27.160 +3.217 50GP
17 54 JELLEMA Geert 1 3:02.392 1 +58.455 +31.295 Freetech
18 14 MULLER Thomas D DSMB 0 -.--- 0 - - 50GP

Results

WYŚCIG
Classic 5o GP + Freetech


poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub Model Punkty okrążeń Całkowity czas Różnica Najlepszy czas okr. w okr. Klasa
1 73 WOBBEN Roland WRT Vi2 0 7 14:42.563 - 2:03.861 4 Freetech
2 30 FICK Robin Yamaha TZ 0 7 14:42.931 +0.368 2:02.275 2 Freetech
3 55 TIBER Henri ZID 0 7 15:10.279 +27.716 2:07.447 2 Freetech
4 63 BINEMAN Herman Yamaha GRC 0 7 15:11.804 +29.241 2:08.199 2 Freetech
5 41 SWAN Edwin EDCO 0 7 15:23.056 +40.493 2:09.125 6 Freetech
6 34 SMIT Bert KNMV Kreidler GP 0 7 15:25.754 +43.191 2:05.616 6 50GP
7 88 RATERNIK Barie Kawasaki 0 7 15:27.232 +44.669 2:10.404 4 Freetech
8 19 HEYKOOP Willem KNMV Kreidler GP 0 7 15:39.579 +57.016 2:08.735 5 50GP
9 29 WOBBEN Martijn WRT Vi2 0 7 15:42.250 +59.687 2:11.324 2 Freetech
10 6 JAAP Grot KNMV Kreidler GP 0 7 15:57.184 +1:14.621 2:11.600 3 50GP
11 2 TOERSEN Aall Jamathi GP 0 7 15:59.243 +1:16.680 2:13.057 3 50GP
12 89 SCHUR Erik KNMV Jamathi GP 0 7 16:20.099 +1:37.536 2:15.435 2 50GP
13 8 STEHOUWER Mattijn Casal 50 0 7 16:46.192 +2:03.629 2:17.194 2 50GP
14 31 SJAAK Tepper KNMV Kreidler GP 0 7 17:02.113 +2:19.550 2:21.385 6 50GP
15 7 SCHAUN Ralf D DSMB Rascha 0 6 14:50.789 1 okr. 2:22.836 4 50GP
NU 44 NIEBORG Heero NL Kreidler GP 0 3 8:26.633 - 2:35.381 2 50GP
NS 54 JELLEMA Geert DERBI 0 0 -.--- - -.--- 0 Freetech
NS 14 MULLER Thomas D DSMB Kreidler GP 0 0 -.--- - -.--- 0 50GP