KWALIFIKACJE
Classic


poz. nr Nazwisko i Imię Nar Model Klasa Overall BestTm Różnica Q1 Najlepszy czas okr. Q2 Najlepszy czas okr.
1 20 RAJKO Wagner D MZ RZ250 Classic 2:02.818 - 2:03.747 2:02.818
2 985 NECHANICKI Jiri CZ Honda SC21 Special 2:11.964 +9.146 2:11.964 2:13.378
3 120 TAZBIR Bartłomiej PL Yamaha RD350 Classic 2:13.828 +11.010 2:13.828 2:13.931
4 94 MAGDZIK Marcin PL Honda CB 350 Classic 2:13.867 +11.049 2:13.867 2:23.673
5 69 VAN HOUTEN Ceneo Yamaha TZ Classic 2:14.232 +11.414 2:14.232 2:14.615
6 9 PASZKOWSKI Andrzej PL Honda CB350 Classic 2:19.306 +16.488 -.--- 2:19.306
7 2 MĄCZYŃSKI Maciej PL Yamaha XS 400 Classic 2:21.049 +18.231 -.--- 2:21.049
8 59 KORZYNIEWSKI Tomasz PL BSA 650 Oldtimer 2:23.929 +21.111 2:27.406 2:23.929
9 33 JANIAK Tomasz PL SHL M11W Special 2:25.605 +22.787 2:25.605 2:25.883
10 1 MĄCZYŃSKI Marcin Yamaha XS 400 Classic 2:25.965 +23.147 -.--- 2:25.965
11 312 DUDZIAK Tomasz PL Yamaha RD350 Special 2:27.900 +25.082 2:27.918 2:27.900
12 3 ZIĘTKOWSKI Dariusz PL Yamaha XS 400 Classic 2:29.189 +26.371 2:29.189 2:29.239
13 R15 STRATMANN Wilfred Yamaha T2 Classic 2:30.670 +27.852 2:41.462 2:30.670
14 4 STRYJECKI Sebastian PL Honda CX500 Classic 2:47.972 +45.154 2:51.102 2:47.972
15 67 SPYCHAŁA Tomasz PL TRIUMPH TR6 Oldtimer -.--- -3:58:51.957 -.--- -.---

Results

WYŚCIG
Classic


poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub Model Punkty okrążeń Całkowity czas Różnica Najlepszy czas okr. w okr. Klasa
1 20 RAJKO Wagner D MZ RZ250 0 7 14:46.293 - 2:03.317 2 Classic
2 985 NECHANICKI Jiri CZ ACCR Honda SC21 0 7 15:37.707 +51.414 2:12.384 4 Special
3 94 MAGDZIK Marcin PL Honda CB 350 0 7 15:59.823 +1:13.530 2:15.030 6 Classic
4 69 VAN HOUTEN Ceneo Yamaha TZ 0 7 16:10.099 +1:23.806 2:15.047 2 Classic
5 2 MĄCZYŃSKI Maciej PL Yamaha XS 400 0 7 16:31.288 +1:44.995 2:17.707 3 Classic
6 9 PASZKOWSKI Andrzej PL Honda CB350 0 7 16:35.433 +1:49.140 2:20.558 2 Classic
7 59 KORZYNIEWSKI Tomasz PL BSA 650 0 7 16:49.425 +2:03.132 2:22.206 7 Oldtimer
8 33 JANIAK Tomasz PL Suzuki RG 250 0 7 16:49.763 +2:03.470 2:19.493 5 Special
9 312 DUDZIAK Tomasz PL Yamaha RD350 0 7 16:53.469 +2:07.176 2:20.233 6 Special
10 3 ZIĘTKOWSKI Dariusz PL Yamaha XS 400 0 7 17:12.848 +2:26.555 2:22.304 6 Classic
11 1 MĄCZYŃSKI Marcin PL Yamaha XS 400 0 7 18:03.299 +3:17.006 2:24.175 4 Classic
12 R15 STRATMANN Wilfred Yamaha T2 0 6 15:31.203 1 okr. 2:32.201 4 Classic
13 4 STRYJECKI Sebastian PL CRC Poland Honda CX500 0 5 17:02.658 2 okrążeń 2:47.802 2 Classic
14 120 TAZBIR Bartłomiej PL Yamaha RD350 0 1 2:20.293 6 okrążeń 2:19.558 1 Classic
NS 67 SPYCHAŁA Tomasz PL Triumph TR6 0 0 -.--- - -.--- 0 Oldtimer