4 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 27.06.2015r.
Klasa Rookie 1000


KWALIFIKACJE
poz. nr Imię i nazwisko Nar okrążeń Najlepszy czas okr. w okr. Różnica Odstęp
1 9 JĘDRZEJCZYK Jacek PL 11 1:39.475 9 - -
2 66 HANUSZEWICZ Grzegorz PL 13 1:40.366 6 +0.891 +0.891
3 17 WITKIEWICZ Jarosław Piotr PL 6 1:41.447 5 +1.972 +1.081
4 44 RÓŻYCKI Miłosz PL 10 1:41.626 4 +2.151 +0.179
5 88 KOPIŚ Aleksander PL 8 1:42.446 5 +2.971 +0.820
6 14 SZCZĘSNY Jarosław PL 14 1:42.602 12 +3.127 +0.156
7 111 SZERSZEŃ Mariusz PL 12 1:42.785 7 +3.310 +0.183
8 7 ZŁOTNICKI Łukasz PL 12 1:43.060 8 +3.585 +0.275
9 87 MIERZWIŃSKI Łukasz PL 11 1:43.084 2 +3.609 +0.024
10 74 BEZULSKI Andrzej PL 11 1:43.224 10 +3.749 +0.140
11 99 MUSZYŃSKI Dariusz PL 11 1:43.435 4 +3.960 +0.211
12 19 RATAJCZAK Tomasz PL 12 1:43.827 6 +4.352 +0.392
13 67 WIŚNIEWSKI Marian PL 13 1:44.703 11 +5.228 +0.876
14 77 WÓJCIK Grzegorz PL 9 1:44.951 8 +5.476 +0.248
15 15 ZŁOTNICKI Wojciech PL 10 1:45.091 8 +5.616 +0.140
16 24 WRONIAK Maciej PL 12 1:46.876 9 +7.401 +1.785
17 666 PULC-TOMKIEWICZ Justyna PL 8 1:51.339 2 +11.864 +4.463
NU 90 OŁDAKOWSKI Damian PL 4 1:40.826 3 - -
19 169 BARAŃSKI Kamil PL 0 -.--- 0 - -

Results

4 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 27.06.2015r.
Klasa Rookie 1000


WYŚCIG
poz. nr Imię i nazwisko Nar Klub okrążeń Model/silnik Punkty Całkowity czas Różnica Najlepszy czas okr.
1 66 HANUSZEWICZ Grzegorz PL A.Wielkopolski 10 BMW S1000RR 25 16:59.239 - 1:40.058
2 90 OŁDAKOWSKI Damian PL TS Sparta Wrocław 10 Yamaha R1 21 16:59.410 +0.171 1:39.179
3 88 KOPIŚ Aleksander PL Motoklub Olsztyn 10 Honda CBR 16 17:10.204 +10.965 1:41.599
4 14 SZCZĘSNY Jarosław PL AK Łódzki 10 Suzuki GSXR 13 17:13.685 +14.446 1:42.034
5 67 WIŚNIEWSKI Marian PL A.Wielkopolski 10 Suzuki GSX-R1000 11 17:16.552 +17.313 1:41.701
6 77 WÓJCIK Grzegorz PL A.Wielkopolski 10 Yamaha R1 10 17:16.555 +17.316 1:41.921
7 111 SZERSZEŃ Mariusz PL A.Wielkopolski 10 BMW S1000RR 9 17:16.873 +17.634 1:41.089
8 169 BARAŃSKI Kamil PL A.Wielkopolski 10 Aprilia RSV 8 17:20.088 +20.849 1:42.344
9 74 BEZULSKI Andrzej PL A.Wielkopolski 10 Kawasaki ZX10R 7 17:20.276 +21.037 1:42.482
10 99 MUSZYŃSKI Dariusz PL A.Wielkopolski 10 BMW S1000RR 6 17:20.581 +21.342 1:41.987
11 44 RÓŻYCKI Miłosz PL A.Wielkopolski 10 Aprilia RSV 5 17:23.916 +24.677 1:42.507
12 7 ZŁOTNICKI Łukasz PL A.Polski 10 BMW S1000RR 4 17:27.219 +27.980 1:41.880
13 19 RATAJCZAK Tomasz PL TS Sparta Wrocław 10 Yamaha R1 3 17:27.390 +28.151 1:42.454
14 87 MIERZWIŃSKI Łukasz PL A.Wielkopolski 10 Kawasaki ZX10R 2 17:28.186 +28.947 1:43.581
15 17 WITKIEWICZ Jarosław Piotr PL A.Polski 10 Yamaha R1 1 17:40.499 +41.260 1:42.354
16 24 WRONIAK Maciej PL A.Wielkopolski 10 Kawasaki ZX10R 0 17:51.274 +52.035 1:44.957
NU 9 JĘDRZEJCZYK Jacek PL A.Wielkopolski 9 BMW S1000RR 0 15:19.084 - 1:40.052
NU 666 PULC-TOMKIEWICZ Justyna PL A.Wielkopolski 0 Honda CBR 0 3.953 - -.---
WYK 15 ZŁOTNICKI Wojciech PL A.Polski 5 BMW S1000RR 0 9:01.414 - 1:43.667