7 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 22.08.2015r.
Klasa Rookie 1000


KWALIFIKACJE
poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub okrążeń Najlepszy czas okr. Różnica w okr. Odstęp
1 66 HANUSZEWICZ Grzegorz PL A.Wielkopolski 8 1:38.717 - 7 -
2 187 FAŁAT Piotr PL A.Koszaliński 9 1:39.089 +0.372 8 +0.372
3 90 OŁDAKOWSKI Damian PL TS Sparta Wrocław 6 1:39.267 +0.550 3 +0.178
4 68 MATCZAK Piotr PL GKM Bałtyk Gdynia 8 1:39.366 +0.649 5 +0.099
5 7 ZŁOTNICKI Łukasz PL A.Polski 4 1:39.758 +1.041 1 +0.392
6 169 BARAŃSKI Kamil PL A.Wielkopolski 11 1:40.456 +1.739 7 +0.698
7 44 RÓŻYCKI Miłosz PL A.Wielkopolski 8 1:40.975 +2.258 4 +0.519
8 144 KRUCZEK Mariusz PL WSM Chełmiec 12 1:40.995 +2.278 3 +0.020
9 40 BIELAS Tomasz PL GKM Bałtyk Gdynia 6 1:41.015 +2.298 6 +0.020
10 9 JĘDRZEJCZYK Jacek PL A.Wielkopolski 5 1:41.058 +2.341 4 +0.043
11 88 KOPIŚ Aleksander PL Motoklub Olsztyn 10 1:41.289 +2.572 9 +0.231
12 111 SZERSZEŃ Mariusz PL A.Wielkopolski 10 1:41.460 +2.743 8 +0.171
13 19 RATAJCZAK Tomasz PL TS Sparta Wrocław 10 1:42.436 +3.719 5 +0.976
14 24 WRONIAK Maciej PL A.Wielkopolski 9 1:42.785 +4.068 3 +0.349
15 93 ŁOWICKI Mariusz PL A.Polski 9 1:44.428 +5.711 8 +1.643
16 67 WIŚNIEWSKI Marian PL A.Wielkopolski 13 1:46.796 +8.079 6 +2.368
17 174 IWANIUK Jacek PL Motoklub Olsztyn 10 1:49.041 +10.324 5 +2.245
18 77 WÓJCIK Grzegorz PL A.Wielkopolski 0 -.--- - 0 -

Results

7 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 22.08.2015r.
Klasa Rookie 1000


WYŚCIG
poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub Model Punkty okrążeń Całkowity czas Różnica Najlepszy czas okr. w okr.
1 90 OŁDAKOWSKI Damian PL TS Sparta Wrocław Yamaha R1 26 10 16:36.292 - 1:37.272 10
2 66 HANUSZEWICZ Grzegorz PL A.Wielkopolski BMW S1000RR 20 10 16:42.581 +6.289 1:38.909 10
3 187 FAŁAT Piotr PL A.Koszaliński BMW S1000RR 16 10 16:47.647 +11.355 1:39.550 10
4 68 MATCZAK Piotr PL GKM Bałtyk Gdynia BMW S1000RR 13 10 16:50.808 +14.516 1:39.851 2
5 40 BIELAS Tomasz PL GKM Bałtyk Gdynia Honda CBR1000RR 11 10 17:01.761 +25.469 1:40.603 4
6 144 KRUCZEK Mariusz PL WSM Chełmiec BMW 1000RR 10 10 17:02.220 +25.928 1:40.941 5
7 88 KOPIŚ Aleksander PL Motoklub Olsztyn Honda CBR 9 10 17:07.949 +31.657 1:41.400 6
8 169 BARAŃSKI Kamil PL A.Wielkopolski Aprilia RSV 8 10 17:13.834 +37.542 1:41.558 2
9 111 SZERSZEŃ Mariusz PL A.Wielkopolski BMW S1000RR 7 10 17:17.453 +41.161 1:41.229 4
10 44 RÓŻYCKI Miłosz PL A.Wielkopolski Aprilia RSV 6 10 17:22.298 +46.006 1:41.936 6
11 24 WRONIAK Maciej PL A.Wielkopolski Kawasaki ZX10R 5 10 17:26.737 +50.445 1:42.341 7
12 67 WIŚNIEWSKI Marian PL A.Wielkopolski Suzuki GSX-R1000 4 10 17:33.855 +57.563 1:43.400 8
13 19 RATAJCZAK Tomasz PL TS Sparta Wrocław Yamaha R1 3 10 17:35.159 +58.867 1:43.070 5
14 93 ŁOWICKI Mariusz PL A.Polski Suzuki GSXR 2 10 17:50.714 +1:14.422 1:44.688 9
15 174 IWANIUK Jacek PL Motoklub Olsztyn Yamaha R1 1 10 18:11.873 +1:35.581 1:47.725 6
NU 7 ZŁOTNICKI Łukasz PL A.Polski BMW S1000RR 0 5 8:32.544 - 1:40.270 4
NU 77 WÓJCIK Grzegorz PL A.Wielkopolski Yamaha R1 0 5 11:59.310 - 1:46.498 2
NS 9 JĘDRZEJCZYK Jacek PL A.Wielkopolski BMW S1000RR 0 0 -.--- - -.--- 0