9 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Slovakiaring /SK/ 13.09.2015r.
Klasa Rookie 1000


KWALIFIKACJE
poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub Overall BestTm Różnica Model
1 90 OŁDAKOWSKI Damian PL TS Sparta Wrocław 2:13.444 - Yamaha R1
2 66 HANUSZEWICZ Grzegorz PL A.Wielkopolski 2:15.251 +1.807 BMW S1000RR
3 169 BARAŃSKI Kamil PL A.Wielkopolski 2:16.950 +3.506 Aprilia RSV
4 14 SZCZĘSNY Jarosław PL AK Łódzki 2:18.223 +4.779 Suzuki GSXR
5 44 RÓŻYCKI Miłosz PL A.Wielkopolski 2:18.938 +5.494 Aprilia RSV
6 15 ZŁOTNICKI Wojciech PL A.Polski 2:19.065 +5.621 BMW S1000RR
7 144 KRUCZEK Mariusz PL WSM Chełmiec 2:20.332 +6.888 BMW 1000RR
8 7 ZŁOTNICKI Łukasz PL A.Polski 2:20.343 +6.899 BMW S1000RR
9 111 SZERSZEŃ Mariusz PL A.Wielkopolski 2:21.234 +7.790 BMW S1000RR
10 99 MUSZYŃSKI Dariusz PL A.Wielkopolski 2:21.296 +7.852 BMW S1000RR
11 74 BEZULSKI Andrzej PL A.Wielkopolski 2:23.975 +10.531 Kawasaki ZX10R
12 174 IWANIUK Jacek PL Motoklub Olsztyn 2:29.955 +16.511 Yamaha R1
13 77 WÓJCIK Grzegorz PL A.Wielkopolski -.--- - Yamaha R1

Results

9 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Slovakiaring /SK/ 13.09.2015r.
Klasa Rookie 1000


WYŚCIG
poz. nr Nazwisko i Imię Nar Klub Punkty okrążeń Całkowity czas Różnica Najlepszy czas okr. Model
1 90 OŁDAKOWSKI Damian PL TS Sparta Wrocław 29 9 20:12.189 - 2:12.551 Yamaha R1
2 66 HANUSZEWICZ Grzegorz PL A.Wielkopolski 22 9 20:18.815 +6.626 2:13.886 BMW S1000RR
3 144 KRUCZEK Mariusz PL WSM Chełmiec 16 9 20:46.238 +34.049 2:16.731 BMW 1000RR
4 169 BARAŃSKI Kamil PL A.Wielkopolski 14 9 21:01.097 +48.908 2:18.449 Aprilia RSV
5 44 RÓŻYCKI Miłosz PL A.Wielkopolski 11 9 21:09.257 +57.068 2:19.130 Aprilia RSV
6 99 MUSZYŃSKI Dariusz PL A.Wielkopolski 10 9 21:40.192 +1:28.003 2:21.979 BMW S1000RR
7 77 WÓJCIK Grzegorz PL A.Wielkopolski 9 9 21:40.833 +1:28.644 2:22.264 Yamaha R1
8 111 SZERSZEŃ Mariusz PL A.Wielkopolski 8 9 22:17.495 +2:05.306 2:19.622 BMW S1000RR
NU 7 ZŁOTNICKI Łukasz PL A.Polski 0 8 19:18.906 - 2:20.190 BMW S1000RR
NU 74 BEZULSKI Andrzej PL A.Wielkopolski 0 4 10:03.832 - 2:25.742 Kawasaki ZX10R
NU 174 IWANIUK Jacek PL Motoklub Olsztyn 0 3 8:23.905 - 2:39.291 Yamaha R1
NU 15 ZŁOTNICKI Wojciech PL A.Polski 0 2 5:15.005 - 2:25.246 BMW S1000RR
NS 14 SZCZĘSNY Jarosław PL AK Łódzki 0 0 -.--- - -.--- Suzuki GSXR