2 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 10.05.2015r.
Klasa Rookie 600


poz. nr Imię i nazwisko Nar Klub Model Punkty okrążeń Całkowity czas Różnica Najlepszy czas w okr
1 12 PALUCH Krystian PL nz Honda CBR 28 10 17:21.221 - 1:42.553 8
2 6 KAWULOK Andrzej PL A.Śląski Suzuki GSXR 21 10 17:25.529 +4.308 1:43.079 7
3 43 JAKÓBEK Grzegorz PL A.Śląski Yamaha R6 16 10 17:29.446 +8.225 1:43.553 5
4 75 URBANOWICZ Dariusz PL TS Sparta Wrocław Yamaha R6 16 10 17:29.480 +8.259 1:43.208 8
5 78 GISSEL Simon PL AutoMotoKlub Gdański TRIUMPH Daytona 675 11 10 17:39.579 +18.358 1:44.535 5
6 73 TABOR Piotr PL A.Polski Yamaha R6 10 10 17:48.585 +27.364 1:44.219 10
7 46 SMELA Tomasz PL A.Wielkopolski Suzuki GSXR 9 10 17:48.676 +27.455 1:44.408 10
8 16 PAZERA Partyk PL A.Królewski Yamaha R6 8 10 18:01.877 +40.656 1:46.331 8
9 11 JELONEK Dawid PL A.Wielkopolski Yamaha R6 7 10 18:02.619 +41.398 1:46.692 9
10 33 JAKUBOWSKI Wojciech PL A.Wielkopolski MV Agusta F3 6 10 18:22.551 +1:01.330 1:47.422 3
11 95 JUSZCZAK Mariusz PL A.Szczeciński Yamaha R6 5 10 18:39.717 +1:18.496 1:49.020 9
12 5 WOJCIECHOWSKI Marcin PL nz Suzuki GSXR 0 10 18:39.877 +1:18.656 1:49.234 9
13 113 MAJDA Łukasz PL ŁKM Łódź Suzuki GSXR 3 10 18:40.907 +1:19.686 1:49.313 9
14 56 RZENNO Marcin PL AK Radomski Yamaha R6 2 10 19:04.657 +1:43.436 1:51.333 10
15 8 TOMKIEWICZ Maciej PL A.Wielkopolski TRIUMPH Daytona 675 1 10 19:05.457 +1:44.236 1:50.971 9
16 35 NORKUNAS Tauras LT Litwa Yamaha R6 0 10 19:09.264 +1:48.043 1:51.810 8
17 88 KUBICKI Oskar PL TS Sparta Wrocław Yamaha R6 0 10 19:11.401 +1:50.180 1:49.817 9
18 2 SAWICKI Radosław PL Motoklub Olsztyn Suzuki GSXR 0 9 17:21.915 1 okr. 1:50.816 9
19 22 FALKIEWICZ Grzegorz PL nz Yamaha R6 0 9 17:26.403 +4.488 1:51.628 8
20 53 KARCZ Tomasz PL nz Yamaha R6 0 9 18:30.299 +1:08.384 2:00.289 3
21 32 DĄBROWSKI Dominik PL A.Wielkopolski TRIUMPH Daytona 675 0 9 18:42.412 +1:20.497 1:49.946 8
NU 42 JANAS Wiktor PL TS Sparta Wrocław Yamaha R6 0 8 15:35.773 - 1:51.826 8
NU 15 PAZURKIEWICZ Michał PL nz Yamaha R6 0 4 7:30.991 - 1:49.895 2
NU 9 MUSZYŃSKI Andrzej PL A.Wielkopolski Suzuki GSXR 0 4 7:43.158 - 1:49.842 3
NU 77 MŁODAWSKI Kamil PL A.Wielkopolski TRIUMPH Daytona 675 0 3 6:31.183 - 2:02.019 2
NU 7 KRZEMIEŃ Kamil PL A.Silesia Yamaha 0 1 1:55.934 - 1:52.953 1