4 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 27.06.2015r.
Klasa Rookie 600


KWALIFIKACJE
poz. nr Imię i nazwisko Nar okrążeń Najlepszy czas okr. w okr. Różnica Odstęp
1 43 JAKÓBEK Grzegorz PL 6 1:41.700 5 - -
2 12 PALUCH Krystian PL 10 1:41.850 9 +0.150 +0.150
3 75 URBANOWICZ Dariusz PL 8 1:42.644 4 +0.944 +0.794
4 16 PAZERA Partyk PL 14 1:42.722 14 +1.022 +0.078
5 46 SMELA Tomasz PL 7 1:42.848 6 +1.148 +0.126
6 6 KAWULOK Andrzej PL 15 1:43.068 14 +1.368 +0.220
7 98 STEFANOWSKI Dominik PL 12 1:43.403 8 +1.703 +0.335
8 7 KRZEMIEŃ Kamil PL 14 1:43.726 12 +2.026 +0.323
9 56 RZENNO Marcin PL 13 1:44.277 12 +2.577 +0.551
10 13 KOSTRO Tomasz PL 12 1:45.533 7 +3.833 +1.256
11 32 DĄBROWSKI Dominik PL 10 1:45.655 9 +3.955 +0.122
12 95 JUSZCZAK Mariusz PL 12 1:45.810 11 +4.110 +0.155
13 77 MŁODAWSKI Kamil PL 10 1:47.042 8 +5.342 +1.232
14 8 TOMKIEWICZ Maciej PL 14 1:47.160 13 +5.460 +0.118
15 2 SAWICKI Radosław PL 13 1:47.658 7 +5.958 +0.498
16 22 FALKIEWICZ Grzegorz PL 9 1:48.380 6 +6.680 +0.722
17 42 JANAS Wiktor PL 11 1:49.263 4 +7.563 +0.883
18 44 ŚLIWA Janusz PL 11 1:52.855 8 +11.155 +3.592
NU 53 KARCZ Tomasz PL 2 1:52.717 2 - -

Results

4 Runda
Wyścigowego Motocyklowego Pucharu Polski
Poznań /PL/ 27.06.2015r.
Klasa Rookie 600


WYŚCIG
poz. nr Imię i nazwisko Nar Klub Model/silnik Punkty okrążeń Całkowity czas Różnica Najlepszy czas okr.
1 12 PALUCH Krystian PL A.Lubelski Honda CBR 26 10 17:12.783 - 1:41.681
2 16 PAZERA Partyk PL A.Królewski Yamaha R6 20 10 17:14.938 +2.155 1:41.757
3 7 KRZEMIEŃ Kamil PL A.Silesia Yamaha R6 16 10 17:15.141 +2.358 1:41.938
4 43 JAKÓBEK Grzegorz PL A.Śląski Yamaha R6 13 10 17:18.458 +5.675 1:42.461
5 95 JUSZCZAK Mariusz PL A.Szczeciński Yamaha R6 11 10 17:39.826 +27.043 1:44.479
6 56 RZENNO Marcin PL AK Radomski Yamaha R6 10 10 17:40.185 +27.402 1:44.519
7 32 DĄBROWSKI Dominik PL A.Wielkopolski Triumph Daytona 675 9 10 17:56.417 +43.634 1:46.219
8 2 SAWICKI Radosław PL Motoklub Olsztyn Suzuki GSXR 8 10 18:08.385 +55.602 1:46.193
9 77 MŁODAWSKI Kamil PL A.Wielkopolski Triumph Daytona 675 7 10 18:19.738 +1:06.955 1:47.389
10 22 FALKIEWICZ Grzegorz PL A.Polski Yamaha R6 6 10 18:19.900 +1:07.117 1:47.981
11 42 JANAS Wiktor PL TS Sparta Wrocław Yamaha R6 5 10 18:43.118 +1:30.335 1:50.145
12 44 ŚLIWA Janusz PL TS Sparta Wrocław MV Augusta F3 4 9 17:14.286 1 okr. 1:52.989
NU 13 KOSTRO Tomasz PL A.Królewski Yamaha R6 0 7 12:28.786 - 1:44.443
NU 46 SMELA Tomasz PL A.Wielkopolski Suzuki GSXR 0 5 8:40.921 - 1:42.305
NU 98 STEFANOWSKI Dominik PL A.Wielkopolski Yamaha R6 0 5 8:42.039 - 1:42.074
NU 75 URBANOWICZ Dariusz PL TS Sparta Wrocław Yamaha R6 0 5 8:42.189 - 1:41.690
NU 6 KAWULOK Andrzej PL A.Śląski Suzuki GSXR 0 0 2.123 - -.---
NU 8 TOMKIEWICZ Maciej PL A.Wielkopolski Triumph Daytona 675 0 0 3.449 - -.---