TOP LAP
SEZON 2015

Klasa Superstock 6oo

Klasa Supersport

Klasa Superstock 1ooo

Klasa Superbike

Klasa Rookie 6oo

Klasa Rookie 1ooo


Superstock 6oo

Nr Nazwisko 1/2 Runda Poznań 3/4 Runda Pannonia 5/6 Runda Poznań 7/8 Runda Most 9/10 Runda Poznań 11/12 Runda Slovakia
7 CHŁOPKOWSKI Marek 1:41.104 (R1) 2:05.774 (R2) 1:40.286 (R1) 1:45.859 (R2) 1:39.956 (R2) 2:17.840 (R1)
13 KOJKOŁ Michał

1:44.875 (R1)


15 KOSINIAK Patryk


1:41.348 (R2)
2:10.381 (Q2)
66 KRAJEWSKI Przemysław



1:38.146 (Q1)
23 PASEK Adrian 1:38.507 (Q) 2:00.368 (R1) 1:37.884 (R1) 1:43.296 (Q2) 1:38.570 (Q1) 2:13.544 (R1)
20 PRZYBYLSKI Paweł 1:42.460 (R1) 2:06.614 (R2) 1:41.606 (Q1) 1:46.234 (R2) 1:39.422 (R1) 2:17.516 (R2)
101 SUROWIEC Piotr



1:39.611 (R1)
73 TABOR Piotr



1:40.982 (Q1)

Supersport

Nr Nazwisko 1/2 Runda Poznań 3/4 Runda Pannonia 5/6 Runda Poznań 7/8 Runda Most 9/10 Runda Poznań 11/12 Runda Slovakia
44 BOŻEK Mirosław 1:42.525 (R1) 2:08.505 (R1) 1:42.501 (R1) 1:47.290 (R2) 1:43.872 (R2) 2:18.185 (R1)
131 CABALA Bartłomiej 1:39.621 (R1) 2:03.186 (R2) 1:39.015 (R2) 1:45.250 (R2) 1:38.073 (R1) 2:12.866 (Q1)
71 GŁADYSZ Łukasz



1:42.722 (Q1) 2:16.439 (Q1)
91 KLOC Piotr 1:38.093 (Q) 2:02.001 (Q1) 1:38.128 (R1) 1:44.800 (R1) 1:38.627 (R2) 2:13.987 (R2)
66 KRAJEWSKI Przemysław

1:37.602 (R1)


53 PLADAS Sarunas 1:38.846 (Q)


1:37.640 (Q1)
27 STRANKOWSKI Szymon 1:37.936 (R1) 1:59.486 (Q1) 1:37.870 (R1) 1:42.660 (Q1) 1:37.497 (Q1) 2:13.390 (R1)
57 ZIELIŃSKI Sebastian 1:36.883 (R1) 1:56.912 (Q1) 1:36.745 (R1) 1:38.889 (Q1) 1:36.331 (Q1) 2:08.192 (Q1)

Superstock 1ooo

Nr Nazwisko 1/2 Runda Poznań 3/4 Runda Pannonia 5/6 Runda Poznań 7/8 Runda Most 9/10 Runda Poznań 11/12 Runda Slovakia
55 FILLA Michal 1:33.260 (Q)
1:33.124 (R1) 1:36.395 (Q1) 1:32.968 (Q1) 2:05.180 (Q2)
4 KRAAIKAMP Robin




2:12.485 (R2)
21 MAŁKIEWICZ Dariusz 1:41.675 (R1)
1:40.755 (R1)


81 NOWACKI Igor

1:39.567 (R1) 1:41.621 (R1) 1:37.864 (Q)
33 SZKOPEK Marek 1:33.239 (Q) 1:54.295 (Q1) 1:34.293 (Q1) 1:37.435 (Q2) 1:32.808 (R2) 2:05.544 (R1)
42 UKLEJA Maciej 1:41.248 (Q) 2:03.556 (Q1) 1:39.106 (R2) 1:44.082 (R2) 1:38.295 (R2) 2:14.281 (Q1)
20 WALKOWIAK Marcin 1:34.988 (Q) 1:56.092 (R2) 1:34.073 (Q1) 1:37.424 (Q2) 1:33.174 (R2) 2:06.175 (Q1)
6 WICZYŃSKI Bartłomiej 1:34.880 (Q) 1:56.499 (Q1) 1:33.378 (R1) 1:38.287 (R2) 1:33.165 (Q1) 2:06.893 (Q1)
122 WRÓBEL Wojciech 1:39.359 (R1) 2:00.237 (R1) 1:38.169 (R2) 1:41.229 (R2) 1:36.088 (R2) 2:09.334 (Q1)
5 WYKA Emil
1:59.885 (Q1)




Superbike

Nr Nazwisko 1/2 Runda Poznań 3/4 Runda Pannonia 5/6 Runda Poznań 7/8 Runda Most 9/10 Runda Poznań 11/12 Runda Slovakia
76 BALCAR Richard 1:38.896 (R1) 2:01.363 (Q1)
1:41.470 (Q1)
2:09.573 (Q1)
22 BUKOWSKI Daniel 1:34.802 (R1) 1:56.234 (Q2) 1:34.123 (Q1) 1:38.229 (Q1) 1:33.589 (Q1) 2:07.383 (R1)
50 CHEŁKOWSKI Waldemar 1:36.158 (R1) 1:58.978 (Q1) 1:35.879 (Q1) 1:39.570 (R1)

42 CHOMICZ Jarosław
2:01.108 (Q1)



82 DURYNEK Mariusz 1:39.311 (Q) 2:01.687 (R1) 1:40.576 (Q1) 1:44.694 (R1) 1:39.739 (R2) 2:14.364 (R2)
41 DURYNEK Wojciech 1:38.815 (R1) 2:02.561 (Q1) 1:39.617 (Q1) 1:43.092 (R1) 1:37.923 (R2) 2:14.066 (R1)
17 GÓRKA Paweł 1:35.483 (Q) 1:59.749 (Q2) 1:35.774 (Q1) 1:39.895 (Q1) 1:35.781 (R1) 2:07.111 (Q2)
34 KAŁUZKA Piotr 1:40.046 (Q) 2:03.123 (R2) 1:40.559 (R1) 1:45.819 (Q1) 1:39.016 (Q1) 2:14.889 (Q2)
140 KONDRATOWICZ Mariusz 1:35.902 (R1) 1:59.018 (Q1) 1:36.107 (R2) 1:40.017 (R2) 1:35.253 (R1)
4 KRAAIKAMP Robin 1:37.901 (Q)


1:38.051 (Q2)
90 LEWANDOWSKI Bartłomiej 1:36.907 (Q) 1:59.688 (Q2) 1:35.821 (Q1) 1:40.375 (Q2) 1:35.544 (R1) 2:09.381 (R1)
98 OSKALDOWICZ Janusz
1:58.817 (R1)



18 PRENDOTA Piotr 1:40.269 (R2) 2:03.202 (Q2) 1:38.669 (R1) 1:43.682 (R2) 1:38.442 (R1) 2:12.630 (R2)
11 SIKORA Ireneusz 1:34.066 (Q) 1:55.210 (R1) 1:33.490 (Q1) 1:37.372 (R1) 1:33.025 (Q1) 2:06.585 (Q1)
19 SZKOPEK Paweł 1:33.299 (Q) 1:53.601 (Q2) 1:32.985 (R2) 1:35.519 (Q2) 1:32.233 (R1) 2:03.722 (Q2)













110,00%


Rookie 6oo

Nr Nazwisko 1/2 Runda Poznań 3 Runda Pannonia 4/5 Runda Poznań 6 Runda Most 7/8 Runda Poznań 9 Runda Slovakia
32 DĄBROWSKI Dominik 1:45.875 (Q) 2:18.024 (R) 1:45.655 (Q) 1:52.077 (Q)

22 FALKIEWICZ Grzegorz 1:48.889 (R1)
1:47.981 (R1)
1:43.828 (R2)
78 GISSEL Simon 1:43.463 (R1)


1:41.211 (R1)
43 JAKÓBEK Grzegorz 1:40.580 (R1) 2:05.495 (Q) 1:41.700 (Q) 1:46.402 (R.) 1:41.505 (Q) 2:19.420 (R.)
33 JAKUBOWSKI Wojciech 1:42.563 (Q)




42 JANAS Wiktor 1:51.826 (R2) 2:24.304 (Q) 1:49.263 (Q)


11 JELONEK Dawid 1:45.440 (R1)




95 JUSZCZAK Mariusz 1:46.178 (R1) 2:09.524 (R) 1:44.479 (R1) 1:46.172 (R.)

53 KARCZ Tomasz 1:54.254 (R1) 2:20.047 (R) 1:52.717 (Q) 1:56.215 (R.) 1:49.237 (R1) 2:31.569 (Q)
6 KAWULOK Andrzej 1:40.458 (R1) 2:04.730 (Q) 1:42.548 (R2) 1:44.794 (Q) 1:40.059 (Q) 2:18.748 (Q)
13 KOSTRO Tomasz

1:44.443 (R1)


7 KRZEMIEŃ Kamil 1:43.539 (R1) 2:06.897 (R) 1:41.938 (R1) 1:46.734 (R.) 1:40.648 (R1) 2:16.933 (Q)
88 KUBICKI Oskar 1:49.817 (R2)




113 MAJDA Łukasz 1:44.766 (R1)




77 MŁODAWSKI Kamil 2:02.019 (R2) 2:13.454 (R) 1:47.042 (Q) 1:52.367 (R.)

9 MUSZYŃSKI Andrzej 1:46.194 (R1)




35 NORKUNAS Tauras 1:51.810 (R2)


1:44.702 (R2)
12 PALUCH Krystian 1:40.960 (R1) 2:06.745 (Q) 1:41.681 (R1) 1:47.594 (Q) 1:40.711 (R2) 2:17.656 (R.)
16 PAZERA Partyk 1:43.215 (R1) 2:06.462 (R) 1:41.757 (R1) 1:46.992 (Q) 1:40.353 (R2) 2:12.562 (Q)
15 PAZURKIEWCZ Michał 1:47.025 (R1) 2:10.026 (R)



56 RZENNO Marcin 1:51.333 (R2)
1:44.277 (Q)


21 SAMELA Rafał



1:46.219 (R2)
2 SAWICKI Radosław 1:45.892 (R1) 2:11.304 (Q) 1:46.193 (R1)
1:43.524 (R1) 2:23.712 (R.)
46 SMELA Tomasz 1:42.387 (R1)
1:42.305 (R1)


98 STEFANOWSKI Dominik
2:07.380 (Q) 1:42.074 (R1)
1:41.324 (Q) 2:15.974 (Q)
44 ŚLIWA Janusz

1:52.855 (Q)


73 TABOR Piotr 1:41.993 (R1)




8 TOMKIEWICZ Maciej 1:46.431 (Q) 2:14.131 (R) 1:47.160 (Q)


75 URBANOWICZ Dariusz 1:40.879 (Q) 2:05.237 (Q) 1:41.690 (R1)


9 WĘGIERKIEWICZ Rafał



1:46.366 (R1) 2:19.586 (R.)
5 WOJCIECHOWSKI Marcin 1:44.614 (R1)


1:43.446 (R2) 2:20.454 (R.)









REKORD SSP/SST 600 1:36.883 1:56.912 1:36.745



Limit 107% 1:43.665 2:05.096 1:43.517 1:48.442 1:43.074 2:17.165

Rookie 1ooo

Nr Nazwisko 1/2 Runda Poznań 3 Runda Pannonia 4/5 Runda Poznań 6 Runda Most 7/8 Runda Poznań 9 Runda Slovakia
169 BARAŃSKI Kamil 1:41.931 (R1) 2:06.036 (R) 1:41.950 (R2) 1:47.362 (Q) 1:39.770 (R2) 2:16.950 (Q)
74 BEZULSKI Andrzej 1:42.855 (R1) 2:05.582 (Q) 1:42.482 (R1)

2:23.975 (Q)
40 BIELAS Tomasz



1:40.603 (R1)
2 DREWNICKI Rafał 1:45.748 (R1)




187 FAŁAT Piotr



1:39.089 (Q)
66 HANUSZEWICZ Grzegorz 1:40.228 (R1) 2:03.225 (Q) 1:40.058 (R1) 1:43.255 (Q) 1:38.717 (Q) 2:13.886 (R.)
174 IWANIUK Jacek 1:44.494 (R1)


1:47.725 (R1) 2:29.955 (Q)
9 JĘDRZEJCZYK Jacek 1:40.526 (R1) 2:05.012 (Q) 1:39.475 (Q) 1:46.158 (Q) 1:41.058 (Q)
88 KOPIŚ Aleksander 1:41.774 (R1)
1:41.599 (R1)
1:41.154 (R2)
144 KRUCZEK Mariusz



1:40.815 (R2) 2:16.731 (R.)
93 ŁOWICKI Mariusz 1:46.139 (R1)


1:43.430 (R2)
68 MATCZAK Piotr 1:40.207 (R1)


1:38.592 (R2)
36 MICHAŁEK Maciej 1:43.015 (R1)




87 MIERZWIŃSKI Łukasz 1:45.241 (R1)
1:43.084 (Q)


99 MUSZYŃSKI Dariusz 1:42.777 (R1) 2:10.439 (Q) 1:41.987 (R1) 1:47.991 (Q)
2:21.296 (Q)
90 OŁDAKOWSKI Damian 1:40.000 (R1) 2:04.162 (R) 1:39.179 (R1) 1:44.285 (Q) 1:37.272 (R1) 2:12.551 (R.)
6 PULC-TOMKIEWICZ Justyna 1:54.448 (Q) 2:23.688 (R) 1:51.339 (Q) 2:06.424 (Q)

19 RATAJCZAK Tomasz

1:42.454 (R1) 1:48.418 (Q) 1:42.436 (Q)
44 RÓŻYCKI Miłosz 1:45.777 (Q) 2:11.271 (R) 1:41.626 (Q) 1:48.431 (R.) 1:40.975 (Q) 2:18.938 )Q)
14 SZCZĘSNY Jarosław 1:44.365 (R1) 2:06.297 (Q) 1:42.034 (R1) 1:46.187 (R.) 1:43.443 (R2) 2:18.223 (Q)
111 SZERSZEŃ Mariusz 1:42.674 (R1)
1:41.089 (R1)
1:41.044 (R2) 2:19.622 (R.)
4 WACHOWSKI Daniel 1:46.259 (Q)




67 WIŚNIEWSKI Marian 1:43.849 (R1)
1:41.701 (R1)
1:42.453 (R2)
17 WITKIEWICZ Jarosław Piotr 1:43.156 (Q) 2:05.518 (Q) 1:41.447 (Q)


77 WÓJCIK Grzegorz 1:41.525 (R1) 2:08.577 (Q) 1:41.921 (R1) 1:48.974 (Q) 1:46.498 (R1) 2:22.264 (R.)
24 WRONIAK Maciej 1:43.425 (R2) 2:10.128 (R) 1:44.755 (R2)
1:41.456 (R2)
7 ZŁOTNICKI Łukasz 1:44.675 (R2) 2:06.351 (R) 1:41.880 (R1) 1:44.957 (Q) 1:39.758 (Q) 2:20.190 (R.)
15 ZŁOTNICKI Wojciech 1:44.776 (R1)
1:43.667 (R1) 1:48.529 (R.)
2:19.065 (Q)









REKORD SBK/SST 1000 1:33.239 1:53.601 1:32.985 1:35.519 1:32.233 2:03.722

Limit 107% 1:39.766 2:01.553 1:39.494 1:42.205 1:38.689 2:13.382

Wykonanie : TOMEX